Odszkodowania

Obrażenia ciała, Szkoda na pojeździe, wypadek śmiertelny.

Odszkodowania

Obrażenia ciałaPomożemy Ci uzyskać odszkodowanie, jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku:
- wypadku komunikacyjnego,
- wypadku przy pracy,
- błędu medycznego,
- wypadku na gospodarstwie rolnym,
- potknięcia,
- poślizgnięcia.


Odszkodowanie należy się każdemu uczestnikowi zdarzenia, który nie został uznany za wyłącznego sprawcę.

Uzyskamy najwyższe możliwe świadczenia zarówno dla kierowcy poszkodowanego pojazdu i jego pasażerów, pasażerów sprawcy, pieszego, rowerzysty, motocyklisty, jak i dla małoletniego sprawcy zdarzenia.

Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat wstecz lub jest już po wypłacie.


Szkoda na pojeździeJeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś wypadek, w którym uszkodzone zostało Twoje auto, to Ubezpieczyciel na 99% zaniżył Twoje odszkodowanie z OC lub AC.Wypadek śmiertelny
Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie, jeśli straciłeś osobę bliską w wyniku:
- wypadku komunikacyjnego,
- wypadku przy pracy,
- błędu medycznego,
- wypadku na gospodarstwie rolnych,
- potknięcia,
- poślizgnięcia.
Poszkodowanymi w tym przypadku są bliscy osoby zmarłej, jeśli nie ponosi ona wyłącznej winy za spowodowanie wypadku, lub była dzieckiem do lat 13.

Uprawnionymi do ubiegania się o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę po stracie osoby bliskiej mogą być: współmałżonkowie, rodzice, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, a także osoby pozostające w nieformalnym związku z osobą zmarłą.

Jeżeli, w związku z tragiczną śmiercią bliskiego, pogorszeniu uległa Twoja sytuacja życiowa poszkodowanego, przysługuje Ci również odszkodowanie oraz świadczenia rentowe.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu lub jest już po wypłacie zadośćuczynienia.Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy a my oddzwonimy!

Kontakt

Copyright © Ubezpieczenie Sosnowiec
Strone Stworzyli ubezpieczeniesosnowiec.pl